Reklama
Reklama

Rozpoczyna się przebudowa jednej z ulic na Grunwaldzie. Lepiej tam nie parkować

fot. PIM

20 czerwca rozpocznie się przebudowa ul. Heweliusza.

Odcinek ulicy Heweliusza między ul. Palacza a ul. Belwederską, który obecnie jest drogą gruntową, uzyska nową nawierzchnię, chodniki, zjazdy do posesji, kanalizację deszczową, oświetlenie oraz nowe nasadzenia zieleni.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

W trakcie prowadzenia prac w tym rejonie obowiązywała będzie zmieniona organizacja ruchu. Na ul. Heweliusza, która zostanie zamknięta dla ruchu już pojawiły się znaki informujące o zakazie parkowania. Ruch pieszych będzie ograniczany naprzemiennie do jednej strony ulicy. Wykonawca podczas realizacji inwestycji zapewni jednak mieszkańcom dojazd i dojście do posesji. Objazd do ul. Belwederskiej poprowadzony zostanie ul. Słoneczną - informują urzędnicy PIM.

Z uwagi na prowadzone roboty, na wysokości skrzyżowania z ul. Heweliusza wystąpi niewielkie zawężenie ul. Palacza. Piesi w tym rejonie będą mogli poruszać się po chodniku leżącym po drugiej stronie jezdni ul. Palacza - dodają.

Zmieniona organizacja ruchu ma obowiązywać do zakończenia robót w IV kwartale 2022 roku.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro