Reklama
Reklama

Kolejarze pokazują wstrząsające nagranie z wielkopolskiego przejazdu kolejowego: auto wjechało wprost pod rozpędzony pociąg

fot. PKP PLK

To cud, że kierowca to przeżył.

O tym wypadku pisaliśmy na naszym portalu. Na trasie Buk - Opalenica, w Wojnowicach, 15 maja kierowca samochodu osobowego zderzył się z pociągiem. Nasz Czytelnik relacjonował, że auto zostało przeciągnięte przez lokomotywę około 200 metrów. Ucierpiała jedna osoba - kierowca auta.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

W piątek nagranie z tego zdarzenia pokazały PKP Polskie Linie Kolejowe. Ku przestrodze. - Kierowca zignorował czerwone światła i zamknięte rogatki na przejeździe na szlaku Buk - Opalenica (linia kolejowa nr 3 Warszawa Zachodnia - Kunowice). Wjechał pod pociąg i został ranny. Kierowca nie zachował należytej ostrożności zbliżając się do przejazdu, jednocześnie złamał przepisy. Zdarzenie spowodowało utrudnienia dla wielu podróżnych pociągów - informują PKP PLK.

Patrząc na nagranie cudem można nazwać to, że kierowca osobówki przeżył.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro