Reklama
Reklama

Wyjątkowy spektakl znów na wielkopolskim niebie

ANTIDOTUM Airshow Leszno 2021 | fot. L.T.
ANTIDOTUM Airshow Leszno 2021 | fot. L.T.

Niebawem rusza Antidotum Airshow Leszno. Pokazy lotnicze odbędą się w piątek i sobotę zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

17 i 18 czerwca na Lotnisku Leszno odbywać się będzie "podniebny spektakl". Pokazy w Lesznie to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i w Europie.

Na niebie będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie i wiele, wiele więcej... - informują organizatorzy.

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów nocnych z muzyką live i bardzo dużą dawką pirotechniki, które stały się znakiem rozpoznawczym ANTIDOTUM Airshow Leszno - dodają.
Podobnie jak w zeszłym roku, program ANTIDOTUM Airshow Leszno 2022 będzie bardzo podobny zarówno w piątek, jak i w sobotę. Jedyne różnice to piątkowe pokazy GA ORLEN Żelazny i F4U-4 Corsair, których nie planujemy w sobotę - podkreślają organizatorzy. Cały program znajdziemy tutaj.

Bilety normalne kosztują 40 zł, a ulgowe dla dzieci do 12 lat - 30 zł. Dzieci do 3 roku życia mogą brać udział w wydarzeniu bezpłatnie.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
19.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro