Reklama
Reklama

Niesprawne windy na os. Lecha-Czecha. "Nie mieliśmy jak wydostać się z 16-piętrowego wieżowca"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Zaniepokojony mieszkaniec osiedla o sytuacji poinformował WTK.

Mężczyzna uskarżał się na niedziałające od dłuższego czasu windy - Dla przypomnienia od 8.06 jedna z wind cały czas jest wyłączona, jakby tego mało dzisiaj od rana nie działała druga. Ja, jak i wielu mieszkańców, nie mieliśmy się jak wydostać z 16- piętrowego wieżowca. O punktualnym dotarciu do pracy można było zapomnieć. W bloku mieszkają w większości osoby starsze. Winda nadal nie jest naprawiona, pojawiła się tylko karteczka informacyjna - napisał do WTK mieszkaniec os. Lecha-Czecha.

Na windzie umieszczono karteczkę informacyjną o treści "Kierownictwo Osiedli Lecha i Czecha Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Młodych w Poznaniu informuje, że z uwagi na awarię instalacji elektrycznej lewy dźwig osobowy został wyłączony. Awaria zostanie usunięta w dniu 14.06.22 do godziny 12:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy".

Skontaktowaliśmy się z działem technicznym Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" - Potwierdzamy, że awaria wind ma zostać usunięta jutro do godziny 12:00. Nie było to wcześniej możliwe ze względu na brak kluczowej części do dźwigu osobowego. Część ta została zamówiona, dopiero otrzymaliśmy ją, dlatego we wtorek do godziny 12:00 winda ma zostać naprawiona - zapewniła pracownica działu technicznego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest dziś kolejne ostrzeżenie IMGW!
27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
6.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro