Reklama
Reklama

Ruszają prace w związku z budową przyłącza elektroenergetycznego. Gdzie lepiej nie parkować?

fot. ZDM

Od 13 czerwca do 3 lipca 2022 r., w związku z budową przyłącza elektroenergetycznego, zawężane będą etapami chodniki i ograniczane czasowo parkowanie w rejonie ulic Sikorskiego, Roboczej i Czarnieckiego.

Jak zapowiada ZDM w dniach 13-15.06 prace prowadzone będą w chodniku ul. Sikorskiego od strony ul. Roboczej. W dniach 16-21.06 prace prowadzone będą w chodniku ul. Roboczej od narożnika ul. Sikorskiego do wysokości parkingu (ruch pieszy odbywać się może drugą stroną ulicy). W dniach 22-26.06 prace prowadzone będą w chodniku ul. Roboczej od stacji transformatorowej do narożnika ul. Czarnieckiego (ruch pieszy odbywać się może drugą stroną ulicy) Natomiast w dniach od 30.06 do 3.07 prace prowadzone będą w chodniku ul. Czarnieckiego w rejonie skrzyżowania z ul. Roboczą.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Utrzymane zostanie dojście do posesji i przystanków - zapowiada Agata Kaniewska, rzecznik ZDM. Kierowców prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych czasowym zakazem zatrzymywania się - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro