Reklama
Reklama

Poznański Tramwaj Wodny musi zmienić trasę. "Niższy stan wody"

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

O zmianach poinformowali organizatorzy rejsów. Ze względu na coraz niższy stan wody od dziś 11.06 (sobota) od godziny 17 statek nie będzie pływać w kierunku północnym- w stronę Szeląga. Dziś 11.06 o godz 17.00 Tramwaj Wodny popłynie w kierunku Starołęki - czytamy w komunikacie na portalu społecznościowym. Wszystkie rejsy o godz. 11.00 14.00 i 17.00 odbędą się w kierunku południa, czyli w stronę Starołęki - dodają organizatorzy rejsów.

Przypomnijmy, że zgodnie z planem rejsy poznańskiego tramwaju wodnego odbywać się będą aż do 28 sierpnia, na dwóch trasach. W kierunku północnym: od przystanku zlokalizowanego na wysokości ul. Ewangelickiej (Chwaliszewo) do mostu kolejowego w Koziegłowach oraz w kierunku południowym: od przystanku zlokalizowanego na wysokości ul. Ewangelickiej (Chwaliszewo) aż do wysokości mostu kolejowego na Starołęce.

Bilety dostępne są u załogi statku. Koszt rejsu na całej trasie, który trwa ok. 1,5 godziny, to 20 zł za osobę. Dzieci do 3. roku życia pod opieką opiekuna będą mogły korzystać z usługi bezpłatnie. Nie ma wcześniejszych rezerwacji.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
25.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro