Reklama
Reklama

Kolejne bloki w sąsiedztwie CH Posnania. Powstanie 226 mieszkań

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Rozpoczyna się kolejna inwestycja przy ulicy Milczańskiej.

Za inwestycją Lune de Malta stoi Bouygues Immobilier Polska. Inwestor wybudował obok osiedle Soleil de Malta. Konkretnie przy ulicy Milczańskiej 6 powstanie 226 mieszkań, z których te z najwyższych kondygnacji będą mieć tarasy na dachach. Mieszkania zostaną usytuowane w dwóch 5-piętrowych blokach. Przy nich ma się pojawić strefa zieleni i relaksu z boiskiem do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.

- Bryła będzie miała elegancką formę, a na elewacjach pojawią się kolory bieli i grafitu. Na wybranych fragmentach ścian - balustradach oraz na najwyższych kondygnacjach tarasowych - znajdą się panele w kolorze karmelowego dębu - zapowiada inwestor.

Mieszkania będą mieć od 25 do 117 metrów kwadratowych powierzchni. Największe będą dysponować 4 pokojami. Na parterze mieszkania będą mieć ogródki, a na wyższych piętrach balkony, loggie lub tarasy. Na parkingu podziemnym zmieszczą się 334 samochody, a przy budynkach zaplanowano dodatkowo 14 miejsc naziemnych. W ramach inwestycji powstanie zewnętrzna ładowarka do samochodów elektrycznych, a mieszkańcy będą mogli także indywidualnie zamontować ładowarki przy swoich miejscach parkingowych w hali.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
19.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro