Reklama
Reklama

Trwa piknik z okazji 5-lecia sklepu Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Rozpoczął się o 10.00.

Sklep AMW od momentu otwarcia w naszym mieście cieszy się dużym zainteresowaniem. Na początku działalności przyciągał tłumy, które ustawiały się w długich kolejkach przed budynkiem. Z okazji 5-lecia przygotowano atrakcje dla mieszkańców. Do 14.00 na terenie Oddziału Regionalnego AMW przy ulicy Dojazd 30 odbywają się konkursy, można zjeść wojskową grochówkę i tort.

- Wyjątkowym wydarzeniem będzie występ Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych z Poznania a gościem specjalnym imprezy będzie polska zapaśniczka Monika Michalik, która podczas Letnich Igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku zdobyła brązowy medal. Na co dzień stacjonuje w 17 Wielkopolskiej Brygadzie Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. Podczas pikniku będzie rozdawała autografy - wyjaśniała w ostatnich dniach Bogdana Bogusławska-Dobosz z poznańskiego oddziału AMW.

W czwartek można też kupić asortyment w promocyjnych cenach. To m.in. bluzy i spodnie wartownika wojskowego, swetry wojskowe, noże i bagnety, koszule, obuwie wojskowe, niezbędne wyposażenie polowe, kanistry 5 i 20 litrowe. Będzie też sprzęt geograficzno-geodezyjny, w tym: kierownica topograficzna, pionownik laserowy i dalmierz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro