Reklama
Reklama

W Kaliszu trwają nagrania do filmu. Można tam spotkać Pazurę i Zawieruchę. Kaliszanie jako statyści

Zdjęcie z planu filmowego. | fot. II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu
Zdjęcie z planu filmowego. | fot. II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu

Jest to film o kulcie Św. Józefa.

To niezwykłe wydarzenie, ponieważ Kaliszanie biorą aktywny udział w kręceniu filmu. U boku takich aktorów jak Radosław Pazura czy Rafał Zawierucha wystąpią także uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.

Produkcję wspiera Narodowe Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Fabuła filmu rozgrywać się będzie współcześnie w Kaliszu, a w losy bohaterów wkroczy postać św. Józefa, patrona ojców i mężczyzn. I właśnie ojcostwo i męstwo będą ważną częścią fabuły filmu. Scenerią dla tych wydarzeń stanie się najstarsze na świecie Sanktuarium św. Józefa. A w roli statystów zobaczymy kaliszan - informuje portal Kalisz Nasze Miasto.

- Czyżby był to początek kariery? Nasi chórzyści ze szkolnego Chóru "Kościuszko" wraz z p. Małgorzatą Piotrowską pojawili się dziś na planie filmowymi uczestniczyli w zdjęciach do filmu "Opiekun". Czekamy na premierę filmu, która planowana jest na koniec roku - poinformowało w mediach społecznościowych Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
9.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro