Reklama
Reklama

Nad Wartą powstaje nowy klub z piaskiem i palmami. Wiemy, kiedy ma zacząć działać

fot. Wizualizacje - Design Amba
fot. Wizualizacje - Design Amba

Klub na Fali będzie filią lokalu o tej samej nazwie działającego od lat w Boszkowie.

Do naszej redakcji dotarły wizualizacje miejsca, które właśnie powstaje na wysokości ulicy Piastowskiej, a więc nad Wartą po stronie Wildy w pobliżu mostu Królowej Jadwigi. Z zapewnień klubu wynika, że otwarcie ma nastąpić w czerwcu, ale konkretna data nie jest jeszcze znana.

Wizualizacje miejsca robią wrażenie, ale inwestorzy zapewniają, że w rzeczywistości będzie jeszcze lepiej. - Będziemy mieć otwarte codziennie. Pojawią się tam boiska do siatkówki i koszykówki, będzie plac do street workoutu, ale też część restauracyjna oraz scena, na której odbywać się będą koncerty.

Klub na Fali zapewnia, że nie będzie "imprezownią", w której imprezy trwać będą do białego rana. Pojawi się tu ogromny plac zabaw - statek - dla najmłodszych gości. Nie będzie tu też tradycyjnych koncertów dla dużej publiczności, a raczej muzyka na żywo dla gości. - Muzyka klubowa jest naszym nieodłącznym elementem, będziemy także współpracować z DJ-ami, ale imprezy będą się kończyć wraz z zachodzącym Słońcem.

Klub na Fali ma zgodę na działalność w tym miejscu na tegoroczny sezon letni. - W tym roku planujemy działać do września.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
22.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro