Reklama
Reklama

60-latek podejrzany o pedofilię wpadł w Poznaniu. Przyszedł na spotkanie z 13-latką

fot. Strażnicy Dziecięcych Marzeń
fot. Strażnicy Dziecięcych Marzeń

W sobotę rano "Strażnicy Dziecięcych Marzeń" przekazali w ręce poznańskich policji 60-latka.

Mężczyzna umówił się z 13-latką. O swojej akcji poinformowali nas łowcy pedofilów. Strażnicy Dziecięcych Marzeń to kolejna grupa łowców pedofilów, którzy na własną rękę walczą z pedofilią w internecie. Dziś rano w Poznaniu został ujęty mężczyzna, który przyszedł na spotkanie z dzieckiem. Mężczyzna ten rok temu wyszedł z więzienia za to samo przestępstwo - przekazali.

Cała akcja transmitowana była w internecie. W rozmowie z łowcami pedofilów 60-letni Heniek przyznał, że prowadził konwersacje z dziewczynkami. Prosił między innymi o nieprzyzwoite zdjęcia i sam takie wysyłał. Przyznał, że żadna z dziewczynek nie przesłała mu fotografii. Mężczyzna choć już spędził rok w więzieniu za podobne przestępstwa, przyznał, że po wyjściu nadal zachowywał się tak samo. Dodał, że żałuje i że teraz będzie szukał do rozmów starszych dziewczyn. Przyznał też, że sam ma dzieci, jednak po poprzednim wyroku decyzją sądu zostały mu odebrane prawa rodzicielskie.

Na miejsce wezwano policjantów. Faktycznie w okolicach Dworca Dębina zatrzymany został 60-letni mężczyzna. Są z nim prowadzone czynności - mówi nam mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji. Funkcjonariusze na razie nie mówią o szczegółach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
0℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
67.88 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro