Reklama
Reklama

Na widok policji zgasili światła w samochodzie. Ich zachowanie było podejrzane. Grozi im do 3 lat więzienia

fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Niecodzienna interwencja mundurowych miała miejsce we wtorek w Ujściu, powiat pilski.

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zostali skierowani na interwencję. Po jej przeprowadzeniu zauważyli na jednej z ujskich ulic samochód, w którym mężczyźni na ich widok szybko wyłączyli światła i próbowali coś schować. Policjanci postanowili to sprawdzić. Podczas legitymowania zachowanie jednego z mężczyzn wzbudziło podejrzenie, ponieważ zachowywał się nerwowo i był pobudzony. Podejrzany miał również znacznie powiększone źrenice.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Policjanci natychmiast przeprowadzili kontrolę w pojeździe, okazało się, że jeden z mężczyzn, 24-letni mieszkaniec Ujścia, posiadał w kieszeni woreczek strunowy z zawartością ponad 10 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie amfetaminy jest zagrożone karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności - wyjaśnił st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro