Reklama
Reklama

Wstrzymano produkcję nowego modelu Peugeota. Przez awarię, którą może spowodować słuchanie... Radia ZET

Zdjęcie ilustracyjne | fot. GoranH / pixabay.com

Jak udało nam się ustalić, do dealerów Peugeota w Polsce trafiła informacja od importera.

Wynika z niej, że centrala podjęła decyzję o wstrzymaniu na początku maja produkcji modelu Puegeot 308 dla Polski. Produkcja ma zostać wznowiona dopiero 4 lipca. Powód? W samochodach tego modelu może wystąpić usterka systemu audio. Słuchanie niektórych, konkretnych polskich stacji radiowych, może doprowadzić do zablokowania systemu audio. Aby go odblokować konieczna miałaby być wizyta w serwisie. Wskazano, że problemy pojawiają się podczas słuchania Radia Zet i Radia 24.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Zdecydowano się na wstrzymanie produkcji, by wyeliminować problem. Ale są sytuacje, gdy auta różnych producentów trafiają do sprzedaży i dopiero po jakimś czasie okazuje się, że wykryto usterki. Informacje o takich problemach można znaleźć m.in. na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Tylko od początku maja UOKiK poinformował o usterkach, które mogą wystąpić w samochodach marek KIA Sorento, DS4 czy Volvo XC40 BEV. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro