Reklama

Miał polecieć na wakacje do Turcji, podróż skończył po wejściu na pokład samolotu. Powodem alkohol

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Straż Graniczna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Straż Graniczna

Przesadził z alkoholem i nie wykonywał poleceń załogi.

40-latek, który w sobotę miał wylecieć z poznańskiej Ławicy do Antalyi w Turcji z pewnością na długo zapamięta wizytę na naszym lotnisku. - Funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Poznaniu-Ławicy poinformowani zostali przez załogę statku powietrznego, że na pokładzie odlatującego samolotu znajduje się pasażer, który nie wykonuje poleceń załogi i spożywa alkohol, który wcześniej kupił w strefie lotniska. Kapitan podjął decyzję, że dalsza podróż tego pasażera do Turcji nie będzie możliwa - wyjaśnia Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Strażnicy weszli na pokład samolotu i wyprowadzili z niego 40-latka. Pasażer odmówił bowiem samodzielnego opuszczenia maszyny. - Mężczyźnie za jego zachowanie został zaproponowany mandat karny w wysokości 500 zł. 40-latek odmówił przyjęcia mandatu, z uwagi na to, finał tego zdarzenie będzie miał miejsce w sądzie - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro