Reklama
Reklama

Krzysztof Stanowski o świętowaniu mistrzostwa w Poznaniu "jakie to było żałosne"

Choć ostatni odcinek programu "Stanowisko" w Kanale Sportowym Krzysztof Stanowski poświęcił spadkowi Wisły Kraków z Ekstraklasy, to pod koniec programu pozwolił sobie na odniesienie do świętowania mistrzostwa w Poznaniu. Zwrócił się do działaczy Wisły Kraków, że gdy już wygrają 1 ligę i zrobią fetę na rynku w Krakowie to... "Powstrzymajcie rewanżyzm, bo wyjdziecie na wieśniaków, na takich jak w Poznaniu, co nie potrafią na fecie nie obrażać innych. Jakie to było żałosne, że zdobywasz mistrzostwo i uważasz, że musisz obrażać inne kluby. W Poznaniu tak długo czekali by coś wygrać a okazało się, że i tak nie są na to jeszcze mentalnie gotowi".

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Stanowski prawdopodobnie odnosił się do nieoficjalnego świętowania mistrzostwa tydzień temu, bo jego program został opublikowany wczoraj, jeszcze przed oficjalną fetą. Zarówno podczas nieoficjalnej fety tydzień temu, jak i imprezy oficjalnej wczoraj, pośród licznych przyśpiewek były także te odnoszące się do Legii - dobrze znane w Poznaniu 'Legia to stara k****', a także 'Legia k**** gdzie Twoje mistrzostwo?'.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro