Reklama
Reklama

Jacek Jaśkowiak gratuluje Lechowi mistrzostwa: "to efekt niesamowitej synergii najlepszego zarządzania władz oraz wyjątkowego dopingu kibiców - choć czasem iskrzy"

fot. Jacek Jaśkowiak / Facebook

Lech Poznań na kolejkę przed końcem rozgrywek zdobył tytuł Mistrza Polski. To jego ósmy tytuł w historii i zarazem pierwszy od 2015 roku. To szczególne ważne wydarzenie, tym bardziej, że przypadło na na stulecie istnienia klubu.

Radość kibiców od zeszłego tygodnia w Poznaniu jest ogromna. Swoje gratulacje przekazał dziś prezydent Poznania. Mistrzostwo Polski na stulecie klubu to efekt niesamowitej synergii najlepszego zarządzania władz Lecha Poznań oraz wyjątkowego dopingu kibiców - choć czasem iskrzy. Gratuluję Lechowi ósmego tytułu mistrzowskiego i życzę sukcesów w rozgrywkach europejskich w przyszłym sezonie! - napisał na portalu społecznościowym.


Gratulacje płyną też od wojewody wielkopolskiego. Kolejorz dumnym, stuletnim, 8-krotnym Mistrzem Polski. Dzisiejsze zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin 2:1 świetnie dowodzi wybitnej formy. Na kolejne 100 lat życzę Wielkopolskiej Lokomotywie, w myśl słów okrzyku: NIECH ZWYCIEŻA LECH. Pamiętajmy o wszystkich, którzy od początku istnienia Lech Poznań: od młodej drużyny, zaczynającej na poznańskim Dębcu, po dzisiejszego Mistrza Polski tworzyli jego historię... - napisał Michał Zieliński, wojewoda Wielkopolski.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
1℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
20.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro