Lech wygrywa w Poznaniu. Kibice w doskonałych nastrojach przed mistrzowską fetą

W sobotę zakończył się sezon w piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie. Choć wynik ostatniej kolejki nie mógł mieć wpływu na mistrzowski tytuł dla Lecha Poznań, kibiców bardzo cieszy zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Gole zdobyli Tomasz Kędziora ( 10') oraz Alan Czerwiński (37'). Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Gola w drugiej połowie meczu zdobył Kacper Chodyna (64').

Przypominamy, że to nie koniec piłkarskich emocji w Poznaniu. Na sobotę zapowiedziana została mistrzowska feta. Około godziny 21.30 autobus z piłkarzami Lecha wyruszy ze stadionu przy Bułgarskiej w kierunku Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie będzie miała miejsce główna część fety. Będziemy relacjonować to wydarzenie także w formie transmisji video na stronie głównej epoznan.pl oraz na naszym profilu na facebooku.