Reklama
Reklama

Mural ozdobi ścianę bloku na Naramowicach. Masz pomysł? Autor najlepszego projektu dostanie 5 tys. zł

fot. PIM

Nowa atrakcja to inicjatywa towarzysząca budowie trasy tramwajowej na Naramowice. Dzieło ma upamiętnić tak ważną dla lokalnej społeczności inwestycję.

Nowy mural ozdobi ścianę bloku przy skrzyżowaniu alei Praw Kobiet i ulicy Łużyckiej na Naramowicach.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Ze względu na liczne zapytania na temat konkursu, w tym o możliwość wydłużenia terminu nadsyłania prac, zapadła decyzja o wyznaczeniu go na 30 czerwca. Osoby, które chcą spróbować swoich sił w konkursie "Naramowice - wczoraj i dziś", zyskują więc dodatkowy miesiąc na przygotowanie swoich propozycji. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą zaprezentować w artystycznej formie dzieje Naramowic, ze szczególnym uwzględnieniem kończonej inwestycji - informują przedstawiciele PIM.

Oczekiwane są kompozycje, które językiem obrazu przybliżą odbiorcom, jak wyglądała przeszłość tej części Poznania. Najlepsza praca ozdobi boczną elewację bloku przy ul. Tyrwackiej, która jest doskonale widoczna z perspektywy alei Praw Kobiet i biegnącej wzdłuż niej trasy tramwajowej.

Nadesłane projekty przeanalizuje komisja składająca się z plastyków, społeczników i przedstawicieli organizatora. Prace oceniane będą pod kątem walorów artystycznych i zgodności z tematyką konkursu. Na twórcę lub twórców najlepszego projektu czeka nagroda w wysokości 5 tys. złotych. Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres Poznańskich Inwestycji Miejskich, plac Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań - informują przedstawiciele PIM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro