Reklama
Reklama

Znane jest oświadczenie majątkowe Jacka Jaśkowiaka. Prezydent ma m.in. ponad 307 tys. zł w gotówce i lokal wyceniany na 1,2 mln zł

fot. Jacek Jaśkowiak / Facebook

Odpowiednie dokumenty urzędnicy muszą składać każdego roku. Na stronach urzędu miasta można było znaleźć oświadczenia poszczególnych osób, obecnie pojawiło się to dotyczące Jacka Jaśkowiaka.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Oświadczenie obejmuje rok 2021. Wynika z niego, że prezydent ma na koncie ponad 307 tys. zł, 500 dolarów i 2 tys. euro.

Prezydent ma również połowę udziałów w lokalu o powierzchni 224 mkw. (wycenianym na 650 tys. zł) i mieszkanie liczące 51 mkw., wycenione na 600 tys. zł.
Na majątek Jacka Jaśkowiaka składają się ponadto m.in. lokal użytkowy z piwnicą (1,2 mln zł) i udział w hali garażowej warty ok. 30 tys. zł.

Jako prezydent Poznania Jaśkowiak zarobił w ubiegłym roku ponad 176 tys. zł. Do tego należy doliczyć ponad 54 tys. zł z tytułu najmu nieruchomości i niemal 34 tys. zł otrzymane za wykłady na uczelni wyższej.

Wśród elementów majątku wartych więcej niż 10 tys. zł wymieniono zegarek i pióro wieczne. Prezydent nie ma zobowiązań finansowych.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro