Reklama
Reklama

Agresywny 17-latek w centrum miasta. "Bez powodu wyładował agresję na trzech przypadkowych osobach"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum

Do zdarzenia doszło w Pile. Historia rozpoczęła się w ubiegły piątek, w godzinach porannych. Trzech młodych mężczyzn spotkało się, aby wspólnie zażyć narkotyki. W pewnym momencie 17-letni pilanin wszedł do jednego z lokali usługowych przy ul. Staromiejskiej w Pile i rozpoczął tam awanturę, w której szarpał za włosy oraz uderzył klientkę. Następnie wybiegł z lokalu i ponownie wyładował swoją agresję, tym razem na dwóch przypadkowych osobach znajdujących się w pobliżu. Ostatecznie poszkodowane zostały trzy kobiety, z których jedna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, oficer prasowy policji w Pile.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Na miejsce wysłane zostały policyjne patrole. Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzili pobliski teren w poszukiwaniu sprawcy. Po krótkiej chwili policjanci ujawnili i zatrzymali zarówno agresora, jak i dwóch jego kolegów w wieku 16 i 17 lat.

Ustalenia policjantów pozwoliły przedstawić 17-letniemu pilaninowi trzy zarzuty dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonych. Czyny te zostały uznane, jako chuligańskie, jednak dokładna ich kwalifikacja zostanie określona po zakończeniu czynności biegłego z zakresu medycyny sądowej - dodaje rzecznik.

17-latek został objęty dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju. Ponadto 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich za posiadanie narkotyków oraz ich udzielanie.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
11.72 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro