Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. . gentle07/pixabay.com/CC0

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z przerwami w dostawie wody muszą się liczyć w nocy z poniedziałku na wtorek ( od godziny 22:00 w dniu 16 maja do godz. 07:00 w dniu 17 maja) mieszkańcy ul. Powstańców Wlkp. (od ul. Okrzei do ul. Żabikowska), ul. Żabikowskiej (od ul. Paderewskiego do ul. Pułaskiego), bloków pomiędzy ul. Osiedlową i ul. Źródlaną oraz CH Pajo w Luboniu.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

We wtorek z podobnymi problemami będą borykać się mieszkańcy ul. Platynowej 15, 17, 19, 22 oraz RP. Mosińskiej 12J, 12K oraz RP. Mosińskiej (od ul. Wodnej do torów kolejowych), ul. Nizinnej, ul. Wodnej (od ul. Leśnej do ul. RP Mosińskiej) w Mosinie. Problemy występować będą w godzinach od 8:00 do 16:00.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro