Reklama
Reklama

Policyjny pościg ulicami Poznania. Kierowca uciekł

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano.

O pościgu informuje nas Czytelnik. Poranny pościg policji na Woli - Lednicka i Dunajecka. W aucie były narkotyki, policja z psem przeszukuje posesje, przez które sprawcy uciekali. Było kilka radiowozów - pisze nasz Czytelnik.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Policjanci potwierdzają swoją akcję. Nie potwierdzają, jednak by w aucie znaleziono narkotyki. Po godzinie 8 przy ulicy Lutyckiej nieoznakowany radiowóz próbował zatrzymać do kontroli samochód osobowy, który poruszał się stanowczo za szybko. Kierowca zignorował znaki, dlatego policjanci ruszyli w pościg - mówi nam sierż. szt. Łukasz Kędziora z biura prasowego wielkopolskiej policji. Po krótkim pościgu, kierowca zatrzymał się, porzucił samochód i uciekł. Został pasażer - dodaje. W aucie nie znaleziono żadnych niedozwolonych ani niebezpiecznych przedmiotów. Nie znaleziono też narkotyków. Zatrzymanie kierowcy jest kwestią czasu - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
14.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro