Reklama
Reklama

Nad Maltą rzucali kolorowymi proszkami Holi!

fot. Katarzyna Michalak

W niedzielę nad Maltą zorganizowany został Festiwal Kolorów.

Osoby, które w niedzielę po południu zgromadziły się na Polanie Harcerza nad Maltą mogły przyłączyć się do zabawy, która za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem poznaniaków.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Przygotowaliśmy dla Was aż 9 kolorów proszków. Nasi DJe zagrają tak, abyście nawet na moment nie przestali się bawić. Będzie kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary, Bazooki CO2 oraz strefa foodtruck - informowali organizatorzy. Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych Djów! - dodali.

Rzucanie kolorowymi proszkami Holi - to nawiązanie do hinduistycznego święta wiosny obchodzonego na przełomie lutego i marca głównie w Indiach i Nepalu. W Europie czy Ameryce Północnej rzucanie kolorowymi proszkami traktowane jest jako święto miłości i kolorów.

Wydarzenie nad Maltą trwało od 15:00 do 19:00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro