Reklama
Reklama

"Make beer, not war" na niebie. Napis stworzył pilot

fot. flightradar24.com

Gest pilota za pośrednictwem serwisu flightradar24.com, wypatrzyli w sobotę miłośnicy śledzenia samolotów. Napis na niebie "Róbcie piwo, nie walczcie" (Make beer, not war) zakończony sercem, wykonał pilot niewielkiego samolotu Tecnam P2008 JC, startującego z Poznania. Spędził w powietrzu około czterech godzin. Trasa była tak precyzyjnie zaplanowana, że bez problemu można było odczytać słowa śledząc serwis flightradar24.com.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

"Make beer, not war" to zmodyfikowana wersja hasła wojennego z okresu wojny wietnamskiej Make love, not war (dosłownie - "Czyń miłość, nie wojnę").

To nie pierwsza tego typu akcja na wielkopolskim niebie, odnosząca się do sytuacji w Ukrainie. W marcu na wielkopolskim niebie pojawił się napis "FCK Putin" i penis. To również dzieło pilota startującego z Poznania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
14.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro