Reklama
Reklama

Zaginęli nastolatkowie. Nicole i Łukasz ostatni raz widziani byli w Poznaniu

fot. KWP Bydgoszcz

W dniu 10 maja policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia dwojga nastolatków.

Nowość w Salonie Wonderland w Poznaniu! Stymulatory tkankowe coming out - 20% tylko w czerwcu. Zadzwoń tel. 607 608 806.
REKLAMA

14-letniej Nicole Baryła mieszkanki Bydgoszczy, która w chwili zaginięcia ubrana była z białą bluzę, niebieskie jeansy-dzwony, białe sportowe buty. Nastolatka ma 164 cm wzrostu i długie, proste włosy w kolorze ciemny blond. Na zębach ma założony aparat ortodontyczny. Nosi charakterystyczne długie białe tipsy z czerwonymi serduszkami. Wygląd jej może wskazywać, iż jest osobą pełnoletnią - informują funkcjonariusze z Bydgoszczy. Trwają też poszukiwania 16-letniego Łukasza Furtaka mieszkańca Osielska. Nastolatek jest wysoki ma 175-180 cm wzrostu, włosi ciemny blond krótkie z długą grzywką - dodają.

Jak wynika z informacji uzyskanych przez policjantów, nastolatkowie ostatni raz widziani byli na terenie Poznania w ubiegły we wtorek, 10 maja.

Wszystkie osoby mogące przekazać informacje o miejscu pobytu zaginionych. proszone są o kontakt z policjantami, pod nr tel. 47 751 11 60 lub 112.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

W czwartek i piątek lato na termometrach, ale w weekend załamanie pogody
26℃
17℃
Poziom opadów:
5.3 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro