Reklama
Reklama

Akcja służb na pl. Kolegiackim. Przed wejściem do Urzędu Miasta leżała kobieta z rozciętą głową

fot. Straż Miejska / FB

O pomoc zostali poproszeni strażnicy miejscy.

Do zdarzenia, o jakim informują strażnicy miejscy, doszło w ubiegłą środę przed południem. W trakcie prowadzenia czynności służbowych na placu Kolegiackim do patrolu podszedł obcokrajowiec, który poinformował, że przed drzwiami Urzędu Miasta leży kobieta z rozciętą głową. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli na ratunek.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Będąc na miejscu zauważyli kobietę z rozciętą głową, która wg zeznań świadków spadła ze schodów i z dużym impetem uderzyła głową o ziemię. Na miejscu kobiecie pomocy udzielali już przechodnie oraz pracownica Urzędu Miasta Poznania. Ochrona urzędu na miejsce wezwała pogotowie ratunkowe - relacjonują strażnicy miejscy. Po rozeznaniu się w sytuacji przejęto kobietę, zatamowano krwawienie oraz założono opatrunek osłonowy. Po rozpytaniu osoby poszkodowanej o samopoczucie oznajmiła, że kręci się jej w głowie, czuje się niemrawo i odczuwa ból głowy. Otoczono poszkodowaną opieką do przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego - dodają.

Ratownicy podjęli decyzję, by przewieźć poszkodowaną do szpitala, w celu przeprowadzenia dalszych badań.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro