Reklama
Reklama

Na Starym Rynku możemy posłuchać muzyki filmowej na żywo

Mija czas pandemii, coraz częściej więc wychodzimy z naszych domów i spotykamy się ze znajomymi.

Od niedawna na Starym Rynku działa restauracja sushi o nazwie Drzewo Wiśni. Serwuje smaczne i kolorowe zestawy sushi, które można wybierać z szerokiego menu. Znajdziemy tutaj także wykwitnie przygotowane dania z japońskiego grilla Robata - należą do nich żeberka z najwyższej klasy mięsa, gotowane metodą sous vide czy comber jagnięcy z jagnięciny importowanej z Nowej Zelandii albo stek z polędwicy wołowej podawany do stołu na mini grillu.

Warto spróbować wyjątkowo pysznych bułeczek Bao, które faszerowane są wieprzowiną z selekcjonowanej hodowli świń karmionych najlepszymi jabłkami.

Restauracja oferuje także wysokiej jakości wina, odpowiednio dobrane do podawanych dań. Obok win, dostępne są inne alkohole, pochodzące z całego Świata, także z dalekiej Japonii. Warto skosztować nieziemsko smaczną kawę serwowaną w podgrzewanych filiżankach.

W każdą środę, od godz. 19:00 do 21:00 w restauracji pojawia się artystka Filharmonii Poznańskiej, Pani Izabella Gontarz.

Pani Izabella to Ślązaczka z urodzenia, a Poznanianka z wyboru. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu, a od 28 lat jest wiolonczelistką w Filharmonii Poznańskiej i kwartecie smyczkowym Classic Quartet. Na pianinie gra od 5. roku życia i ciągle rozwija swoją pasję, poszukując nowych brzmień i klimatów. Potrafi doskonale dostosować muzykę do potrzeb i okoliczności.
Jak sama o sobie mówi: "Muzyka to moje drugie imię".

Restauracja Drzewo Wiśni zaprasza w każdą środę na bezpłatne spotkania z muzyką filmową, wykonywaną na żywo przez Panią Izabellę. Piękne dźwięki zostaną okraszone równie pięknymi widokami Japonii z lotu ptaka, wyświetlanymi na ogromnych ekranach otaczających całą restaurację, co znacznie wzmocni przekaz muzyczny i kulinarny serwowanych dań, które można skosztować w oparciu o ciekawe menu.

Przed udaniem się do restauracji można dokonać bezpłatnej rezerwacji stolika, za pomocą strony www.drzewowisni.pl Do każdej rezerwacji restauracja dokłada bezpłatny parking usytuowany pod Placem Wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
11.72 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro