Reklama

Chcieli pomagać bezdomnym kotom. Zadłużyli się na sporą kwotę

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. PZ/ Archiwum
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. PZ/ Archiwum

Chodzi o "Kotlandię" z Wrześni. Wcześniej to oni pomagali kotom.

Teraz sami potrzebują pomocy. Fundacja "Wrzosowa Kotlandia" nie ukrywa swoich problemów i zadłużenia w lecznicy na kwotę 8280,00 złotych. Zawsze starałyśmy się pomóc wszystkim kotom. Odpowiadać na każde zgłoszenie, których codziennie mamy mnóstwo. Niestety jednak, do czasu. W tym momencie ograniczają nas pieniądze. Na naszym koncie mamy niewiele ponad 400zł - opowiadają pracownicy Fundacji Wrzosowa Kotlandia.

Chcieliby nadal pomagać bezpańskim kotom, ale w obliczu zadłużenia muszą odmawiać pomocy. Ludzie wciąż wysyłają im wiadomości o treści: "Czy jest szansa na to aby się nią zaopiekować i znaleźć jej dom?", do wiadomości dołączają zdjęcia kota.

Tak bardzo chcemy pomagać, nie odmawiać. Niestety, teraz to niemożliwe. Musimy spłacić dług i właśnie dlatego organizujemy zbiórkę - informuje ekipa z Fundacji.

Wrzosowa Kotlandia codziennie wykonywała szczepienia wszystkim podopiecznym, odrobaczała je, kastrowała, leczyła i czyściła zęby. Te wszystkie zabiegi są dość kosztowne. Każdy kto ma ochotę wesprzeć Fundację, może skontaktować się bezpośrednio z jej pracownikami na adres mailowy: [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
29℃
18℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
20.65 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro