Reklama
Reklama

Ukradł rower 11-latkowi. Szuka go policja

fot. policja

Policja publikuje zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

- Funkcjonariusze z poznańskiego Starego Miasta poszukują sprawcy, który ukradł rower 11-latkowi. Jak ustalili policjanci, 17 marca chłopiec przypiął swój rower oraz rower swojej mamy do znaku drogowego w rejonie szkoły podstawowej przy ul. Ratajczaka w Poznaniu i poszedł na lekcje. Po ich zakończeniu, wrócił tramwajem do domu. Funkcjonariusze ustalili, że jednoślady były tam zaparkowane kilka dni, a 23 marca br. około godz. 17.50 doszło do kradzieży jednego z nich - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca kradzieży zauważył, iż jednoślad BTWIN Rockrider nie był właściwie zabezpieczony, a następnie go ukradł. - Osoba, której wizerunek został opublikowany, może mieć związek z tą sprawą - dodaje.

11-latek dostał rower w prezencie. Teraz trwają poszukiwania sprawcy i jednośladu. Wszelkie informacje można przekazywać policji pod numerem 47 77 124-35 czynnym w godzinach 7:00-15:00 oraz pod numerem 47 77 124-11 czynnym całodobowo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
22.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro