Reklama
Reklama

Przebudowa 28 Czerwca 1956: nocne prace, będzie głośno

fot. PIM

Zaplanowano je na noc z czwartku na piątek.

- W ramach przebudowy ul. 28 Czerwca 1956 r., w nocy z czwartku (12.05) na piątek (13.05) w rejonie skrzyżowań z ulicami Kosińskiego i Chłapowskiego będą prowadzone prace związane z układaniem kabla telekomunikacyjnego, co może generować hałas w tej okolicy - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie. - Ze względu na ruch autobusów komunikacji miejskiej w ul. Kosińskiego nie są one możliwe do wykonania w ciągu dnia - dodają.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Wykonawca prac zapewnia, że będzie się starać zminimalizować uciążliwości związane z robotami.

Ze zmianami muszą się liczyć pasażerowie linii nocnej nr 215. - Z powodu układania kabla zasilającego na ul. 28 Czerwca 1956 r., w nocy z 12 na 13 maja br. (z czwartku na piątek) autobusy linii 215 pojadą zmienioną trasą w kierunku os. Sobieskiego od przystanku "Rolna" do przystanku "Robocza". Objazd wiedzie ulicami Hetmańską i Fabryczną. Autobusy pomijać będą przystanki "Pamiątkowa" i "Kosińskiego", a na trasie objazdu zatrzymywać się będą na przystanku "Traugutta" zlokalizowanym na ul. Hetmańskiej za ul. 28 Czerwca 1956 r. (przy dawnej zajezdni Madalińskiego) - podaje MPK.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowy wtorek!
23℃
13℃
Poziom opadów:
3.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
18.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro