Reklama
Reklama

Na plakatach reklamujących Wielkie Grillowanie pojawiły się kontrulotki. "Celebrować mogą tylko studenci, bo to odeśpią"

fot. Czytelnik

Mieszkańcy okolic Kampusu Morasko skarżą się, że dla nich impreza studentów wcale świetną zabawą nie jest.

W rejonie Kampusu Morasko pojawiły się plakaty przyklejone "byle jak" informujące o niedogodnościach związanych z Wielkim Grillowaniem UAM. Chodzi przede wszystkim o hałas towarzyszący koncertom. - Za niedogodności serdecznie przepraszamy i zapraszamy do wspólnego celebrowania Wielkiego Grillowania wraz ze studentami - można przeczytać na plakacie.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

W wielu miejscach na plakatach pojawiły się kontrulotki. - Celebrować mogą jedynie studenci, bo to odeśpią. Mieszkańcy muszą wstać rano do pracy, a dzieci do szkoły! Zabawa dla jednych kosztem dyskomfortu innych? Czy was nie obowiązuje art. 51KW par. 1 i 2? - czytamy.

- Miałem okazję przyglądać się komentarzom czytających te kontrulotki i zdecydowana większość popiera ich przesłanie. Ja również. Jestem mieszkańcem Batorego od wielu lat. Przemarszom studentów towarzyszą krzyki (również bez krępacji po 22) pod naszymi blokami i załatwianie potrzeb fizjologicznych gdzie tylko popadnie. O zakazie spożywania alkoholu w miejscach publicznych - nie wspominając. Oto prawdziwy obraz tej imprezy dla nas - mieszkańców okolicznych kampusowi osiedli Piątkowa! - napisał do nas Czytelnik.

Przypomnijmy, że impreza odbędzie się w dniach 11 - 12 maja. Więcej TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro