Reklama
Reklama

Wielkie Grillowanie UAM już w tym tygodniu. Za wstęp zapłacą też studenci

fot. Mateusz Kina / archiwum
fot. Mateusz Kina / archiwum

Po pandemicznej przerwie impreza wraca na Kampus Morasku.

Wielkie Grillowanie odbędzie się 11 i 12 maja na terenie Kampusu Morasku. Pierwszego dnia, w środę, na scenie zaprezentują się BITAMINA, Prohibicja, Roxana Tutaj & Good Omen, a także LIT. Drugiego dnia scena należeć będzie do OTSOCHODZI, Peji, dj Wjs, Rookie Polish Jesus oraz Potheadzzz.

To pierwsze Wielkie Grillowanie, które będzie płatne także dla studentów. Dotychczas posiadacze ważnej legitymacji studenckiej wchodzili na koncerty bezpłatnie. W tym roku będą musieli zapłacić 10 złotych za bilet jednodniowy lub 15 złotych za karnet na dwa dni. Wszyscy pozostali na wstęp na jeden dzień zapłacą 30 złotych, a za karnet 50 złotych. Bilety można już kupować przez internet.

W związku z imprezą wzmocniona zostanie komunikacja nocna. - Na linii tramwajowej nr 201 (Os. Sobieskiego - Unii Lubelskiej) kursy będą się odbywać co 15 minut w godzinach od 23:00 do 2:00. Zostanie uruchomiona dodatkowa nocna linia tramwajowa nr 203 na trasie z Os. Sobieskiego, przez PST do Dworca Zachodniego. Tramwaj będzie kursował w godz. od 23:00 do 2:15 (kursy co 7/8 minut) - podaje magistrat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro