Reklama
Reklama

Wielkie Grillowanie UAM już w tym tygodniu. Za wstęp zapłacą też studenci

fot. Mateusz Kina / archiwum
fot. Mateusz Kina / archiwum

Po pandemicznej przerwie impreza wraca na Kampus Morasku.

Wielkie Grillowanie odbędzie się 11 i 12 maja na terenie Kampusu Morasku. Pierwszego dnia, w środę, na scenie zaprezentują się BITAMINA, Prohibicja, Roxana Tutaj & Good Omen, a także LIT. Drugiego dnia scena należeć będzie do OTSOCHODZI, Peji, dj Wjs, Rookie Polish Jesus oraz Potheadzzz.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

To pierwsze Wielkie Grillowanie, które będzie płatne także dla studentów. Dotychczas posiadacze ważnej legitymacji studenckiej wchodzili na koncerty bezpłatnie. W tym roku będą musieli zapłacić 10 złotych za bilet jednodniowy lub 15 złotych za karnet na dwa dni. Wszyscy pozostali na wstęp na jeden dzień zapłacą 30 złotych, a za karnet 50 złotych. Bilety można już kupować przez internet.

W związku z imprezą wzmocniona zostanie komunikacja nocna. - Na linii tramwajowej nr 201 (Os. Sobieskiego - Unii Lubelskiej) kursy będą się odbywać co 15 minut w godzinach od 23:00 do 2:00. Zostanie uruchomiona dodatkowa nocna linia tramwajowa nr 203 na trasie z Os. Sobieskiego, przez PST do Dworca Zachodniego. Tramwaj będzie kursował w godz. od 23:00 do 2:15 (kursy co 7/8 minut) - podaje magistrat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
98.06 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro