Reklama
Reklama

Rusza remont ul. Naramowickiej. Autobusy zmienią trasy!

fot. ZTM

Remont rozpocznie się w nocy z 6 na 7 maja. Ulica Naramowicka będzie nieprzejezdna na odcinku od jej południowego krańca (styk z Aleją Praw Kobiet) do ulicy Hilczer-Kurnatowskiej.

Swoje trasy zmienią autobusy obsługujące komunikację w tym rejonie. Zmiany będą dotyczyć także lokalizacji przestanków.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Autobusy linii nr 144 i 146 jadące:
- w kierunku ulicy Kurpińskiego i Starego Strzeszyna, od przystanku Bronisza pojadą ulicami: Naramowicką, Hilczer-Kurnatowskiej i Aleją Praw Kobiet do ulicy Łużyckiej i dalej trasą bez zmian
- w kierunku ulicy Boranta od przystanku Os. Łokietka pojadą ulicami: Łużycką, Aleją Praw Kobiet i Hilczer-Kurnatowskiej do ul. Naramowickiej i dalej trasą bez zmian.
Autobusy linii nr 167, 214, 224 i 911 jadące:
- w kierunku ronda Śródka, ronda Kaponiera i Junikowa, od przystanku Bronisza pojadą ulicami: Naramowicką, Hilczer-Kurnatowskiej i Aleją Praw Kobiet do ul. Lechickiej i dalej trasą bez zmian
- w kierunku Radojewa i Biedruska od przystanku Wilczy Młyn pojadą ulicami: Lechicką, Aleją Praw Kobiet i Hilczer-Kurnatowskiej do ul. Naramowickiej i dalej trasą bez zmian.

Wyłączone z użytkowania będą przystanki Rubież i Sielawy, natomiast na trasie objazdowej autobusy korzystać będą z przystanków autobusowych Os. Łokietka i Jasna Rola zlokalizowanych przy jezdni alei Praw Kobiet równolegle do przystanków tramwajowych (wszystkie linie) oraz z przystanków Naramowice w pasie tramwajowo-autobusowym równolegle do jezdni Alei Praw Kobiet (tylko linie nr 167, 214, 224, 911) - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZDM.

Autobusy linii dziennych pojadą trasami objazdowymi od soboty (7 maja), a linii nocnych od nocy z piątku na sobotę (z 6 na 7 maja).

O utrudnieniach dla kierowców pisaliśmy tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowy wtorek!
23℃
13℃
Poziom opadów:
3.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
18.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro