Reklama

Otwarto oferty w przetargu na przebudowę kolejnej poznańskiej ulicy

fot. PIM

Tym razem chodzi o ulicę Miłosza na Strzeszynie.

W kwietniu Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły przetarg na wybór wykonawcy prac. W czwartek otwarto oferty, które wpłynęły do PIM. Zainteresowane budową są trzy firmy. Wszystkie oferty mieszczą się w budżecie założonym przez inwestora, który opiewa na nieco ponad 4,8 mln złotych. Najkorzystniejszą ofertę pod względem cenowym złożyła firma Iveston z Obornik. Chce przeprowadzić prace za niespełna 4,4 mln złotych.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Ulica Czesława Miłosza zostanie przebudowana na odcinku od Literackiej do torów kolejowych. Pojawi się tu nowa nawierzchnia, miejsca postojowe, chodniki oraz zjazdy do posesji. Ulica pokryta będzie kostką, zaplanowano na niej wyniesione skrzyżowania. - W projekcie uwzględniono też budowę nowego systemu kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego i kanału technologicznego. Prace toczyć się będą na odcinku ul. Miłosza o długości ok. 350 metrów, między ul. Literacką a torami kolejowymi - wyjaśniał w kwietniu Marcin Gołek, wiceprezes zarządu spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowy wtorek!
23℃
13℃
Poziom opadów:
3.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
18.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro