Reklama
Reklama

Programista ERP - zarobki, wyzwania, kompetencje. Aplikuj do Złotego Partnera Microsoft!

Słyszałeś o stanowisku konsultanta programisty ERP? Systemy ERP to jeden z najintensywniej rozwijających się obszarów IT w ostatnich latach. Wejdź na przyszłościową ścieżkę kariery, dołączając do IT.integro - Złotego Partnera Microsoft - w poznańskim biurze i rozwijaj swoje kompetencje programistyczne oraz biznesowe. Ile zarabia programista ERP? Jakie umiejętności powinien posiadać i z jaką technologią pracuje? Odpowiadamy!

Poznaj wszystkie szczegóły i aplikuj na stanowisko Młodszego konsultanta programisty Microsoft Dynamics 365 Business Central na kariera.integro.pl.

W jakich obszarach możesz się realizować?

Praca konsultanta programisty systemów ERP to idealna ścieżka kariery dla osób, które nie tylko chcą programować, ale też rozwijać się w obszarze biznesowym i pracy z klientami na całym świecie. Oprogramowania klasy ERP służą zarządzaniu przede wszystkim dużymi i średnimi organizacjami w praktycznie każdym obszarze działalności - finansów, produkcji, zakupów, HR, sprzedaży czy logistyki. Z tego względu nauka o procesach biznesowych jest tak istotna dla naszych specjalistów.

Jeśli interesuje Cię ta praca, możesz spodziewać się zadań takich jak analizy biznesowe czy wspieranie użytkowników w ramach warsztatów, szkoleń i prezentacji.

Programowanie nie schodzi jednak na dalszy plan! Jakimi umiejętnościami musi charakteryzować się Młodszy konsultant programista ERP? Musi przede wszystkim umieć programować w dowolnym języku (mile widziane są: C, C++ czy C#), korzystać z repozytorium kodu i posiadać umiejętność z obszaru baz danych.

Najnowsze technologie, z którymi będziesz pracować

Podstawą jest oczywiście jeden z czołowych i najszybciej rozwijających się na świecie systemów ERP - Microsoft Dynamics 365 Business Central (niegdyś Dynamics NAV). Wg raportu Apps Run The World, produkty biznesowe Microsoftu w 2021 roku zwiększyły swój udział w globalnym rynku o niemal 19%. System współpracuje z takimi trendami technologicznymi jak chmura obliczeniowa, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy zaawansowana analityka biznesowa BI.

Stając się częścią zespołu programistów ERP w IT.integro, będziesz pracować na co dzień z takimi narzędziami deweloperskimi jak:
- Azure DevOps,
- Visual Studio Code,
- Docker,
- Jira,
- Git,
- Markdown.

Projekty wdrożeniowe będziesz z kolei realizować w oparciu o metodykę Microsoft Dynamics Sure Step czy Scrum.

Programista ERP - zarobki

Dołączając do IT.integro w Poznaniu, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu, możesz spodziewać się konkurencyjnego na rynku wynagrodzenia potwierdzonego raportem płacowym. Pracując w oparciu o umowę o pracę, jako Młodszy konsultant programista Microsoft Dynamics 365 Business Central otrzymasz podstawę 6500 - 8000 zł brutto. Zarobki Konsultanta programisty (a więc kolejnego kroku na Twojej ścieżce kariery) rozpoczynają się natomiast od 8500 do 9500 zł brutto.

Rozwijaj się wśród ludzi, dla których Twój głos się liczy

IT.integro to Złoty Partner Microsoft obecny na rynku technologii już od ponad 30 lat. Nasz 200-osobowy zespół działa z 5 biur w 4 miastach Polski - Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu - obsługując klientów w 60 krajach.

"Jako programistka ERP w IT.integro mam możliwość realizowania się w wielu różnorodnych obszarach - nie tylko tym związanym z programowaniem. Rozwijam też swoje kompetencje miękkie dzięki bezpośredniej współpracy z klientami. Moje obowiązki wiążą się przede wszystkim z pracą w ramach międzynarodowych projektów, które uważam za dobrą okazję do poszerzania swoich kompetencji. Co istotne, zawsze mam poczucie, że to, co robię, przynosi realne efekty dla projektów i nie jest spychane na drugi plan" - Alicja Wilczyńska, Konsultantka programistka Microsoft Dynamics 365 Business Central w IT.integro.

Zależy nam na tym, aby nasi programiści doskonalili swoje kompetencje nie tylko bezpośrednio dzięki projektom, ale mieli też możliwość inwestowania w swoje umiejętności poprzez różnorodne szkolenia. Dlatego możesz liczyć u nas na dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z obszaru:
- projektowego,
- produktowego,
- technicznego.

Zostań częścią zespołu Złotego Partnera Microsoft

Poznaj więcej szczegółów dotyczących pracy Młodszego konsultanta programisty ERP i dołącz do strategicznego Partnera Microsoft Dynamics 365 w Polsce. Nie pracowałeś wcześniej z systemami ERP? Nie szkodzi! Do dobry moment, by zacząć u nas. Aplikuj na kariera.integro.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro