Reklama
Reklama

Gigantyczna kolejka przed sklepem LEGO w Poznaniu. Pierwsi klienci ustawili się o 6.00 rano

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Oficjalny sklep sieci otwiera się w czwartek w Posnanii.

Punktualnie o godzinie 10.00 na terenie centrum handlowego Posnania otwarty zostanie pierwszy w naszym mieście oficjalny sklep LEGO. Datę otwarcia podano już miesiąc temu. Fanom najsłynniejszych klocków na świecie nie trzeba było przypominać, że otwarcie planowane jest właśnie na 5 maja. Już od wczesnych godzin porannych przed sklepem ustawia się gigantyczna kolejka, która w tej chwili ma około 100 metrów długości.

Przypomnijmy, że specjalnie na otwarcie poproszono certyfikowanego konstruktora z klocków LEGO, Riccardo Zangelmi, o przygotowanie unikatowego modelu z klocków, który odzwierciedla popularną atrakcję Poznania. - Stworzony w całości z klocków LEGO model zostanie odsłonięty podczas uroczystego otwarcia - informowała Grupa LEGO. Nie zdradzono o jaką atrakcję chodzi.

Sklep LEGO to nie tylko miejsce, w którym można kupić zestawy klocków, ale też dobrze się bawić. W każdym ze sklepów dostępnych jest sporo zabaw konstrukcyjnych. Można tu na przykład stworzyć własne, unikatowe figurki. Tworzenie jest zabawne, bo do wyboru mamy mnóstwo głów, korpusów, nóg i fryzur. A to nie koniec, figurka może też mieć akcesoria, których jest całe mnóstwo.

Dodatkowo, w poznańskim sklepie będzie można oglądać wystawę wyjątkowych budowli stworzonych z klocków. Przy okazji otwarcia dla klientów wprowadzone zostaną promocje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro