Reklama
Reklama

Nie wpuszczają kibiców Lecha na Stadion Narodowy w Warszawie. Starcia pod stadionem? "Strach wyjść"

Stadion Narodowy w Warszawie. Nie wpuścili kibiców Lecha. | fot. Fot. Joanna
Stadion Narodowy w Warszawie. Nie wpuścili kibiców Lecha. | fot. Fot. Joanna

Kibice Lecha nie mogą dostać się na mecz, żeby kibicować swojej drużynie. Stoją przed stadionem.

O sytuacji poinformowała nas w poniedziałek po 16:40 Czytelniczka - Naszych kibiców nie chcą wpuścić na stadion. Stoją pod stadionem. W rozmowie z nami pani Joanna tłumaczyła, że nikt nie chce podać przyczyny zakazu wstępu na stadion. Według relacji Czytelniczki, wobec kibiców miał zostać użyty gaz i woda.

- Być może mieli za duże race, albo flagę? Nie mam pojęcia. Na razie nie jest podana żadna przyczyna. Naszych kibiców nie ma na kotle. Z relacji innych kibiców wynika, że pod stadionem są starcia. Strach wyjść ze stadionu - tłumaczyła nam kibicka Lecha.

Jak podaje WTK - Tysiące kibiców Lecha czeka przed Stadionem Narodowym w Warszawie na wejście na trybuny. Problemem jest kwestia wniesienia oprawy na obiekt. Kolejorz gra bez swoich fanów z kotła z Bułgarskiej i już przegrywa w finale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa 0:2.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 2.05.2022 r., godz. 18.16
    Aktualizacja
    poniedziałek, 2.05.2022 r., godz. 18.16
    Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zabrał głos w sprawie finału Fortuna Pucharu Polski - "Zakaz wnoszenia flag i banerów większych niż 2x1.5 m na mecz o Puchar Polski na Stadionie Narodowym to była decyzja Państwowej Straży Pożarnej. Takie samo zezwolenie wydane było w 2019 roku" - napisał na Facebooku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
15.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro