Reklama
Reklama

Zgubił w mieście drogi telefon. Kobieta chciała znaleźne, ale potem już nie odezwała się. Namierzył ją?

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. lukgehr/pixabay.com

Mieszkaniec Poznania na początku myślał, że zgubił telefon w klubie, w którym przebywał ze znajomymi.

Potem jednak po sprawdzeniu tego miejsca był przekonany, że telefon mógł zostać nawet skradziony. Mowa o telefonie marki iPhone 13 w czarnym etui. Właściciel dzwonił na swój numer telefonu. Odebrała kobieta i wyraziła specyficzne żądanie.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Pani, która przez telefon stwierdziła, że go ma i znalazła, zażądała za niego pieniądze. Oczywiście, dla mnie to normalna sprawa, że znalazcy należy się nagroda w postaci pieniędzy. Kobieta kazała mi zadzwonić o godzinie 12:00 i niestety nie odebrała już - powiedział nam pan Paweł, właściciel telefonu. Sprawdzał on ostatnie miejsce logowania swojego telefonu. - Pokazywało mi, że telefon był cały czas logowany pod adresem ul. Świętego Szczepana 5 w Poznaniu. Chcę wierzyć w to, że pani nie wie jak się ze mną skontaktować i dlatego postanowiłem nagłośnić sprawę. Pozwoliłem sobie również przykleić kartkę informacyjną w klatce wieżowca, gdzie zarejestrowałem ostatnie logowanie. Mam nadzieję, że nie uraziłem tym żadnego mieszkańca wieżowca. Być może za pośrednictwem mediów społecznościowych i portalu kobieta dotrze do mnie i odda mi moją własność. Na razie nie chcę zgłaszać sprawy policji, wierzę, że telefon wróci do mnie dobrowolnie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.92 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro