Reklama
Reklama

W weekend ruszają KontenerArt i Ogród Szeląg

fot. KontenerArt FB
fot. KontenerArt FB

Będą działać aż do jesieni.

W tym roku KontenerArt będzie obchodzić swoje 15-lecie. Wielkie otwarcie zaplanowano na weekend 22-24 kwietnia. W piątek będzie tu można posłuchać psychodelicznego rocka, w sobotę królować ma elektroniczne brzmienie z efektami wizualnymi, a w niedzielę zaplanowano koncert Solidarni z Ukrainą. - Podczas koncertu prowadzona bedzie zbiórka, z której datki przeznaczymy na pomoc dla Charkowa, czyli miasta partnerskiego Poznania. Ponadto, zespół Bastard Disco przekaze 100% zysku ze sprzedazy ich premierowego albumu "Satelity" na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Zbieramy na wsparcie dla szpitala w Charkowie - wyjaśniają organizatorzy.

Czego można się spodziewać w tym roku na terenie KontenerArt? Nie zabraknie koncertów młodych zespołów wybranych przez jury, które odbywać się będą w środy o 20.00. Będzie też Pracownia Cargo z działaniami artystycznymi i wystawami. W każdy czwartek planowane są Jam session. We wtorki o 19.00 odbywać się będą zajęcia taneczne z salsy. Niedziele mają natomiast upływać pod znakiem warsztatów, spektakli, koncertów czy targowisk.

W sobotę, 23 kwietnia, otwarty zostanie natomiast Ogród Szeląg. - Zapraszamy na ofertę gastronomiczną do naszego Ogrodu. Będą hamaki, leżaki, ciepłe i zimne napoje oraz coś do zjedzenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
32.55 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro