Reklama
Reklama

PIM pokazuje jak jeździć po rondzie Rataje. Jest instruktażowy film

fot. PIM
fot. PIM

Na początku kwietnia, tuż po otwarciu ronda Rataje, do naszej redakcji dotarła informacja o problemach w tym miejscu.

Jeden z Czytelników skarżył się, że kierowcy nie potrafią jeździć po rondzie, przez co dochodzi tu do niebezpiecznych sytuacji. Zapytaliśmy Poznańskie Inwestycje Miejskie o to, czy planują instruktaż dla kierowców, którzy najwidoczniej mają tu pewne kłopoty ze zorientowaniem się w organizacji ruchu. Trochę czekaliśmy, ale w końcu jest film instruktażowy:

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


PIM podkreślają, że choć na rondzie dostępne są już wszystkie pasy ruchu, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wykonawca inwestycji uzupełnia jeszcze oznakowanie poziome na dojazdach do ronda. - W dalszym ciągu trwają prace wykończeniowe i porządkowe, które mogą wiązać się np. z tymczasowym wyłączeniem danego fragmentu jezdni. Prosimy o zachowanie ostrożności - informują PIM.

Przypomnijmy, że stała organizacja ruchu została też przywrócona na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, Baraniaka i Berdychowo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
56.19 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro