Reklama
Reklama

55 tysięcy pracowników Biedronki dostanie 2800 złotych nagrody

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jeszcze przed Wielkanocą.

- Nagrodą zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich. Tegoroczna wartość nagrody jest wyższa o 300 zł od zeszłorocznej, a co za tym idzie najwyższa w historii sieci Biedronka - informuje sieć.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Kto otrzyma nagrodę? Do jej otrzymania uprawnieni są pracownicy pracujący w sieci na podstawie umowy o prace od przynajmniej 1 kwietnia ubiegłego roku i byli zatrudnieni 1 kwietnia 2022 roku. - Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2021 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu - dodaje.

Nagroda jest podziękowaniem dla pracowników za wkład w pracę. Pieniądze mają trafić do pracowników jeszcze przed świętami.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
37.48 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro