Reklama
Reklama

ZKZL ma lokale użytkowe do wynajęcia. Wkrótce aukcja

fot. ZKZL Poznań
fot. ZKZL Poznań

Do wylicytowania jest 17 lokali w różnych lokalizacjach.

Konkretnie 21 kwietnia o godzinie 12.00 zacznie się licytacja. - Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach, lokale będą mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 12 metrów kwadratowych, a największy 105 metrów kwadratowych. Szeroka oferta powinna ułatwić przedsiębiorcom dopasowanie lokalu do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak również pod kątem możliwości finansowych - wyjaśnia Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Do wylicytowania będą lokale m.in. przy ulicach Półwiejskiej, Ratajczaka oraz na placu Cyryla Ratajskiego. - Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 20 kwietnia 2022 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro