Reklama
Reklama

W Poznaniu ruszył Motor Show!

fot. Włodzimierz Hoppel

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich raj dla miłośników motoryzacji.

Wydarzenie rozpoczęło się w czwartek i potrwa do niedzieli. Motywem przewodnim jest elektromobilność. - Z tego powodu wśród modeli prezentowanych na targach nie może zabraknąć samochodów i motocykli wyposażonych w zeroemisyjny napęd. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje Konrado e-Motion, czyli pełnoprawnego, w pełni elektrycznego SUV-a od SsangYong - informują organizatorzy.

Na Motor Show można zobaczyć samochody wielu marek, ale jest tu miejsce także dla miłośników motocykli. Nie zabraknie też superaut i pojazdów kolekcjonerskich. - BAC Mono, Porsche, McLaren - to tylko wierzchołek listy marek samochodów, jakie zabiorą ze sobą kolekcjonerzy i pasjonaci motoryzacji. Na Poznań Motor Show pojawią się dobrze znani poznańskiej publiczności the.collection oraz ekipa Nocnych Lotów. Po tym, jak ich auta podziwialiśmy przy okazji Poznań Moto Fest, teraz zmierzają na większą scenę, biorąc udział w zbliżającym się wydarzeniu.

Każdego dnia imprezę można odwiedzać pomiędzy 10.00 i 18.00. Bilety można nabyć online lub w kasach MTP. Ceny zaczynają się od około 30 złotych za jeden dzień.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
39.39 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro