Reklama
Reklama

Podano datę otwarcia pierwszego oficjalnego sklepu LEGO w Poznaniu

fot. LEGO

Zostanie otwarty dokładnie za miesiąc, 5 maja.

O tym, że w CH Posnania w maju ruszy oficjalny sklep LEGO informowaliśmy już w lutym. Teraz jednak zdradzono, że otwarcie odbędzie się 5 maja. - Specjalnie na otwarcie Grupa LEGO poprosiła certyfikowanego konstruktora z klocków LEGO, Riccardo Zangelmi, o przygotowanie unikatowego modelu z klocków, który odzwierciedla wyjątkową i popularną atrakcję Poznania. Stworzony w całości z klocków LEGO model zostanie odsłonięty podczas uroczystego otwarcia - informuje Grupa LEGO. Nie zdradzono o jaką atrakcję chodzi.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Sklep LEGO to nie tylko miejsce, w którym można kupić zestawy klocków, ale też dobrze się bawić. W każdym ze sklepów dostępnych jest sporo zabaw konstrukcyjnych. Można tu na przykład stworzyć własne, unikatowe figurki. Tworzenie jest zabawne, bo do wyboru mamy mnóstwo głów, korpusów, nóg i fryzur. A to nie koniec, figurka może też mieć akcesoria, których jest całe mnóstwo.

Dodatkowo, w poznańskim sklepie, od 5 maja będzie można oglądać wystawę wyjątkowych budowli stworzonych z klocków. Już zapowiedziano, że przy okazji otwarcia dla klientów wprowadzone zostaną promocje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
16.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro