Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. gentle07/pixabay.com/CC0

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z utrudnieniami w poniedziałek, 4 kwietnia w godzinach od 8:00 do 13:00 muszą się liczyć mieszkańcy ul. ul. Sienkiewicza, ul. Szkolnej (od ul. Poniatowskiego do ul. Sienkiewicza), ul. Agrestowej, ul. Leśmiana (od ul. Sienkiewicza do nr 61) oraz Leśmiana 40 w Luboniu.

We wtorek w godzinach od 8:00 do 12:00 wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy Al. Marcinkowskiego (od Placu Wolności do ulicy 23 Lutego). Co ważne, wyłączenie dotyczy jednej strona ulicy (po stronie Uniwersytetu Artystycznego). Również we wtorek, ale w godzinach od 9:00 do 13:00 z podobnymi problemami muszą się liczyć mieszkańcy ulic Żywokostowej oraz Naramowickiej 319a w Poznaniu.

Natomiast w środę, 6 kwietnia wyłączenie wody planowane jest w godzinach od 8:00 do 15:00 na ulicy Sikorskiego (od ul.28 Czerwca 1956 r. do Przemysłowej)oraz Czarnieckiego (od Sikorskiego do Przemysłowej) w Poznaniu.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
33.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro