Reklama
Reklama

Młoda burmistrz rządziła jeden dzień. Wydała swoje pierwsze zarządzenie

fot. Bogusława Jagodzińska / FB
fot. Bogusława Jagodzińska / FB

Dziewczynka podczas tegorocznego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała "Dzień z Burmistrzem Wyrzyska".

Wiktoria wyjątkowy dzień spędziła nie tylko z pracownikami Urzędu Gminy Wyrzysk i burmistrz Bogusławą Jagodzińską - zaprosiła również swoje koleżanki i kolegów z klasy oraz tatę.
Burmistrz Honorowa przejęła klucz do bram miasta, a potem wydała swoje pierwsze zarządzenie o zasadach współżycia społecznego. Naszym gościom pokazaliśmy, jak pracuje Urząd od środka na poszczególnych stanowiskach - informuje Bogusława Jagodzińska, burmistrz Wyrzyska.

Burmistrz Honorowa pojawiła się też w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wyrzysku. Była w bibliotece, studiu tańca, studiu fotograficznym i studiu muzycznym. Wydała też swoje pierwsze zarządzenie. Dotyczyło mieszkańców - mieli między innymi się uśmiechać, być dla siebie uprzejmi i mili, a rodzice mieli spędzić godzinę ze swoimi pociechami. Zapewne dla dziewczynki był to niezapomniany dzień.

Bardzo serdecznie dziękuję Wiktorii za okazane serce w trakcie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo podczas licytacji pokazała, że nie jest Jej obojętny los najmłodszych mieszkańców naszego kraju, którzy potrzebują wsparcia i najwyższych standardów diagnostyki
w leczeniu wzroku
- kończy burmistrz.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
10.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro