Reklama
Reklama

Kierowca wyszedł z auta i uderzył przechodnia na Sarmackiej. "Czy pokrzywdzony żyje? Było dużo krwi"

Zdjęcie z budowy Alei Praw Kobiet | fot. PIM
Zdjęcie z budowy Alei Praw Kobiet | fot. PIM

O sprawie poinformował nas Czytelnik.

- Czy wiadomo coś więcej na temat pobicia do nieprzytomności przez kierowcę białej Fiesty przechodnia na skrzyżowaniu Sarmackiej i Al. Praw Kobiet dziś około 16:45? Czy pokrzywdzony żyje? Było dużo krwi, chyba ze skroni... - napisał do nas Czytelnik.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali na miejscu. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że pomiędzy przechodniem i kierowcą samochodu doszło do nieporozumienia, w wyniku którego kierowca uderzył przechodnia. Poszkodowany mężczyzna przewrócił się i doznał obrażeń ciała, został przetransportowany do szpitala - mówi. - Oczywiście napastnik został zatrzymany. Będziemy wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - dodaje.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca-napastnik zaczął udzielać pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, gdy zorientował się, że ranny jej potrzebuje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro