Reklama

Uwaga w rejonie ronda Rataje: znowu chwilowo zwężą jezdnię

fot. PIM
fot. PIM

Odbywają się tu ostatnie prace wykończeniowe.

To już końcówka utrudnień na przebudowanym rondzie i w okolicy. Od pewnego czasu kierowcy mogą tu korzystać ze wszystkich pasów ruchu, ale we wtorek sytuacja chwilowo się zmieni. - Tej wiosny zakończą się wszystkie prace budowlane związane z przebudową ronda Rataje. W tym tygodniu wykonawca inwestycji będzie prowadził prace wykończeniowe związane z kanalizacją, co wymaga czasowych wyłączeń fragmentów pasów ruchu - podają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- Prace rozpoczną się 29 marca (wtorek) i potrwają do 2 kwietnia (sobota). Dotyczą odcinka ul. Krzywoustego między rondem Rataje a mostem Królowej Jadwigi, jezdni północnej. Wyłączane z ruchu będą miejsca, gdzie montowane będą włazy do studzienek kanalizacyjnych. Zajęty fragment jezdni zostanie udostępniony zaraz po zakończeniu prac. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności - apelują.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro