Reklama
Reklama

Kolejna rola Marcina Gołka. Będzie doradzać Warcie Poznań

fot. Warta Poznań
fot. Warta Poznań

Gołek był asystentem prezydenta Poznania, a następnie został wiceprezesem Poznańskich Inwestycji Miejskich.

O Marcinie Gołku zrobiło się głośno pod koniec 2018 roku, gdy awansował z asystenta prezydenta Jacka Jaśkowiaka na zastępcę prezesa spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie. Głośno było o tym, że nominację dostał bez żadnego konkursu. Prezydent tłumaczył wówczas, że konieczne jest obsadzanie istotnych stanowisk młodymi ludźmi, bo ci najbardziej doświadczeni przechodzą do biznesu, gdzie zarabiają znacznie więcej.

Teraz ogłoszono, że Gołek będzie doradzać Warcie Poznań, której kibicuje od lat. - Jest nam niezmiernie miło, że Marcin Gołek przyjął naszą propozycję i zgodził się zostać doradcą zarządu Klubu. Będzie pełnił tę funkcję społecznie - podkreśla prezes Warty Poznań S.A., Bartosz Wolny. - Wsparcie ze strony tak cenionego menedżera, jakim jest Marcin Gołek, z pewnością pomoże nam jeszcze sprawniej przeprowadzić proces inwestycji i rozwoju Klubu, szczególnie jeśli chodzi o infrastrukturę. Ta nominacja jest też dowodem na coraz lepsze postrzeganie "Zielonych" przez władze Poznania - dodaje.

Gołek przyznaje, że od zawsze jest kibicem Warty Poznań. - To dla mnie zaszczyt, że będę miał możliwość wsparcia i uczestniczenia w projekcie, który budzi mój duży szacunek. Dlatego nie zastanawiałem się długo kiedy otrzymałem propozycję sformalizowania współpracy z Klubem. Będę starał się wspierać zarząd szczególnie w zakresie działań inwestycyjnych oraz kontaktów instytucjonalnych. Wierzę, że razem dalej będziemy rozwijać działalność Klubu, nie tylko sportową, ale również w zakresie organizacyjnym, biznesowym i wizerunkowym - mówi Marcin Gołek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
12.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro