Reklama
Reklama

Kolejna rola Marcina Gołka. Będzie doradzać Warcie Poznań

fot. Warta Poznań

Gołek był asystentem prezydenta Poznania, a następnie został wiceprezesem Poznańskich Inwestycji Miejskich.

O Marcinie Gołku zrobiło się głośno pod koniec 2018 roku, gdy awansował z asystenta prezydenta Jacka Jaśkowiaka na zastępcę prezesa spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie. Głośno było o tym, że nominację dostał bez żadnego konkursu. Prezydent tłumaczył wówczas, że konieczne jest obsadzanie istotnych stanowisk młodymi ludźmi, bo ci najbardziej doświadczeni przechodzą do biznesu, gdzie zarabiają znacznie więcej.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Teraz ogłoszono, że Gołek będzie doradzać Warcie Poznań, której kibicuje od lat. - Jest nam niezmiernie miło, że Marcin Gołek przyjął naszą propozycję i zgodził się zostać doradcą zarządu Klubu. Będzie pełnił tę funkcję społecznie - podkreśla prezes Warty Poznań S.A., Bartosz Wolny. - Wsparcie ze strony tak cenionego menedżera, jakim jest Marcin Gołek, z pewnością pomoże nam jeszcze sprawniej przeprowadzić proces inwestycji i rozwoju Klubu, szczególnie jeśli chodzi o infrastrukturę. Ta nominacja jest też dowodem na coraz lepsze postrzeganie "Zielonych" przez władze Poznania - dodaje.

Gołek przyznaje, że od zawsze jest kibicem Warty Poznań. - To dla mnie zaszczyt, że będę miał możliwość wsparcia i uczestniczenia w projekcie, który budzi mój duży szacunek. Dlatego nie zastanawiałem się długo kiedy otrzymałem propozycję sformalizowania współpracy z Klubem. Będę starał się wspierać zarząd szczególnie w zakresie działań inwestycyjnych oraz kontaktów instytucjonalnych. Wierzę, że razem dalej będziemy rozwijać działalność Klubu, nie tylko sportową, ale również w zakresie organizacyjnym, biznesowym i wizerunkowym - mówi Marcin Gołek.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
22.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro