Reklama

Na Ławicy zatrzymano 3 poszukiwanych Polaków

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Straż Graniczna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Straż Graniczna

1 przyleciał z Irlandii, a 2 z Wielkiej Brytanii.

Do zatrzymań doszło w ostatni weekend. W sobotę funkcjonariusze Straży granicznej zatrzymali 47-letnią Polkę, która przyleciała do Poznania z Wielkiej Brytanii. - Jak ustalili funkcjonariusze SG, kobieta poszukiwana była na podstawie zarządzenie Sądu Rejonowego w Poznaniu w celu odbycia 12 dni zastępczej kary pozbawienia wolności w zamian za niezapłacona kare grzywny. Po dokonaniu wpłaty, kobieta za zgodą sądu została zwolniona - podaje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Także w sobotę zatrzymano 31-latka, który przyleciał do Poznania z Leeds. Mężczyzna był poszukiwany przez chodzieski sąd za posiadanie broni palnej bez zezwolenia. Ma do odbycia karę więzienia (6 miesięcy). 31-latka odstawiono do najbliższego aresztu śledczego.

Do ostatniego zatrzymania doszło w niedzielę. Na lotnisku pojawił się 42-letni Polak, który przyleciał z Dublina. Jak się okazało, był on poszukiwany przez Żandarmerię Wojskową i został przekazany żołnierzom.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro